Hizmetlerimiz

Sakarya marka tescil firması, sahibi oldukları markaların haklarına yasal olarak elde etmek isteyen şirketlere hizmet veren bir patent firmasıdır.
Sakarya Marka Tescil

Sakarya marka tescil firması, sahibi oldukları markaların haklarına yasal olarak elde etmek isteyen şirketlere hizmet veren bir patent firmasıdır. Günümüzde özellikle e-ticaretin yaygınlaşması ile sık sık karşılaşılan marka hak ihlalleri, marka sahibi şirketler için çok büyük sorunlar teşkil etmektedir. Bu sorunların başında gelir elde ettikleri markanın, markaları birebir taklit eden hatta doğrudan kullanan bireyler tarafından suiistimal edilmesi gelmektedir. Bu iyi niyetli olmayan bireyler ya da kurumlar, markaları kendilerininmiş gibi göstererek şirketlerin kendi tescilli markalarından elde ettiği gelirin çok üstünde paralar kazanabilmektedir. Bu nedenle, bilinçli her şirketin markaları için henüz daha tasarı ve oluşum aşamasındayken tescil alımı hakkında bilgi edinmesi gerekmektedir. Patent ve tescil sağlayıcı firmamız, tescilli bir marka oluşumunun her aşamasında şirket sahiplerinin kafalarındaki soru işaretlerini aydınlatmaktadır.

Marka Tescili Almak İçin Yapılması Gerekenler

Sakarya marka tescili hizmetleri sunan firmamız, markaları üzerinde tamamen yasal yoldan ve kanunlara uygun biçimde yetki elde etmek isteyen işletmelerin tüm işlemleri ile ilgilenmektedir. Şirketi adına oluşturulmuş bir marka için tescil sahibi olmak isteyen herhangi bir birey, öncelikle detaylı bir başvuru sürecine hazırlıklı olmalıdır. Başvuru basamağı gereğince Türk Patent Enstitüsü ile iletişime geçilmelidir. Şirketlerden istenen gerekli evrakların hazırlanması halinde ikinci adım başvuru ücretinin yatırılmasıdır. Ardından patent başvurusu için gerekli evraklar incelenmektedir. Firmamız, tüm bu işlemleri müşterileri adına hızlandırmaktadır. Detaylı piyasa araştırmaları gerçekleştiren firmamız belgelerin kusursuz bir şekilde hazırlanması adına titizlikle çalışmaktadır. Bu sayede, müşterilerinin başvuruları esnasında meydana gelmesi muhtemel olan pürüzleri öngörerek ortadan kaldırmaktadır.

Sakarya Marka Patent